1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Конкурс з відбору суб'єкта аудиторської діяльності для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової Звітності ТОВ «КУА «Актив-Інвест» за 2021 рік

Компанія ТОВ «КУА «Актив-Інвест» з 18 листопада 2021 року оголошує початок конкурсу з відбору суб'єкта аудиторської діяльності для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності Компанії за 2021 рік.

Основні вимоги :

Аудит має бути проведений незалежним, кваліфікованим аудитором, який має досвід проведення аудиту у відповідності до міжнародних стандартів аудиту та відповідає вимогам, встановленим Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність».

Інформація про аудиторську фірму має бути внесена до Реєстру аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обов'язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес.

Завдання та обсяг аудиту:

1. Проведення аудиторської перевірки річної фінансової звітності та перевірки звітних даних Компанії ТОВ «КУА «Актив-Інвест»за період з 01 січня 2021 по 31 грудня 2021 року з наданням відповідних аудиторських висновків, що відповідають вимогам Національної комісії з цінних паперів та фондової біржі.

Аудиторська перевірка проводиться в термін до 20 лютого 2022 року. Аудиторські висновки надаються Компанії ТОВ «КУА «Актив-Інвест» в трьох засвідчених примірниках.

2. Проведення аудиторської перевірки річної фінансової звітності та перевірки звітних даних Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «Актив – Інвест», яке діє від свого імені, в інтересах та за рахунок активів пайового венчурного інвестиційного фонду «АІК – ПРЕМІУМ ФОНД» недиверсифікованого виду закритого типу  за період з 01 січня 2021 по 31 грудня 2021 року з наданням відповідних аудиторських висновків, що відповідають вимогам Національної комісії з цінних паперів та фондової біржі.

Аудиторська перевірка проводиться в термін до 20 березня 2022 року. Аудиторські висновки надаються Компанії ТОВ «КУА «Актив-Інвест» в трьох засвідчених примірниках.

3. Проведення аудиторської перевірки річної фінансової звітності та перевірки звітних даних Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «Актив – Інвест», яке діє від свого імені, в інтересах та за рахунок активів пайового венчурного інвестиційного фонду «АІК–ФОНД БУДІВНИЦТВА» недиверсифікованого виду закритого типу  за період з 01 січня 2021 по 31 грудня 2021 року з наданням відповідних аудиторських висновків, що відповідають вимогам Національної комісії з цінних паперів та фондової біржі.

Аудиторська перевірка проводиться в термін до 20 березня 2021 року. Аудиторські висновки надаються Компанії ТОВ «КУА «Актив-Інвест» в трьох засвідчених примірниках.

4. Проведення аудиторської перевірки річної фінансової звітності та перевірки звітних даних Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «Актив – Інвест», яке діє від свого імені, в інтересах та за рахунок активів пайового венчурного інвестиційного фонду «АІК – АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ФОНД МОЖЛИВОСТЕЙ» недиверсифікованого виду закритого типу  за період з 01 січня 2021 по 31 грудня 2021 року з наданням відповідних аудиторських висновків, що відповідають вимогам Національної комісії з цінних паперів та фондової біржі.

Аудиторська перевірка проводиться в термін до 20 березня 2022 року. Аудиторські висновки надаються Компанії ТОВ «КУА «Актив-Інвест» в трьох засвідчених примірниках.

Умови участі в конкурсі:

Кандидат має до 25.11.2021 року надіслати на електронну пошту ТОВ «КУА «Актив-Інвест» Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  із зазначенням теми листа: «Конкурс на проведення аудиту», наступні документи:

  1. Коротку інформацію про аудиторську фірму із зазначенням реєстраційних данних, видів діяльності, переліку свідоцтв та сертифікатів, передбачених чинним законодавством України, термін їх дії.
  2. Документи, які підтверджуються досвід фахівця в проведенні аудиту.
  3. Комерційну пропозицію щодо розміру вартості послуг та термінів виконання робіт.

Про результати конкурсу повідомимо учасників електронною поштою після дати закінчення конкурсу.

Контактні особи:- головний бухгалтер Каплуненко І.А.; - директор Пилипенко Є.Ю.

тел. (067)786-92-13 (044)223-65-05

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ОБОВ’ЯЗКОВОГО АУДИТУ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ «АКТИВ – ІНВЕСТ» ТА ІНВЕСТИЦІЙНИХ ФОНДІВ, АКТИВАМИ ЯКИХ УПРАВЛЯЄ КОМПАНІЯ